Головна » 2019 » Листопад » 18 » До уваги громадськості!
До уваги громадськості!

14 листопада 2019 року до адміністрації школи звернулися дві матері учнів 3-А класу з проханням розібратися з ситуацією, яка склалася у шкільній їдальні. Батьки купили у їдальні чотири булочки, і вдома, під час прийому їжі, знайшли в булочках невідомі інгредієнти. Адміністрацією школи разом з батьками та завідуючою їдальнею було здійснено перевірку інших булочок, які були на вітрині для продажу. Ніяких по сторонніх предметів не знайдено, але всі булочки, що залишилися, було знято з продажу. Адміністрація школи відреагувала відразу: був складений акт перевірки їдальні, особисто переданий лист Козлову Г.В., директору комунального виробничого підприємства по організації харчування у навчальних закладах, з проханням розібратися з працівниками їдальні в даній ситуації, бо працівники їдальні підпорядковуються КОПу. Батьків відразу повідомили, що завідуюча буде відсторонена від роботи. Працівники їдальні в черговий раз провели санітарну обробку обладнання та приміщення харчоблоку. В понеділок 18.11.19 відбулася зустріч батьків з представниками управління освіти Миколаївської міської ради та представниками комунального виробничого підприємства по організації харчування. Під час зустрічі, що пройшла в діловому конструктивному стилі, повідомили про результати перевірки, вислухали претензії батьків та оголосили, що з завтрашнього дня до обов’язків приступає нова завідуюча їдальні.

Н.О.Боярська

Переглядів: 421 | Додав: kravchenko_nv | Рейтинг: 0.0/0