Головна » 2016 » Грудень » 9 » Інноваційні уроки Гукаленка С.В.
21:42
Інноваційні уроки Гукаленка С.В.

     Гукаленко Сергій Вікторович,учитель фізичної культури нашої школи, був учасником фіналу Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу», який проходив у місті Києві з 29-го листопада по 1 грудня 2016 року на базі Скандинавської гімназії. Конкурс проходив в рамках Всеукраїнського семінару «Розвиток масового футболу в Україні». В семінарі брали участь співробітники регіональних федерацій футболу,відповідальні за реалізацію національних програм Федерації футболу України з розвитку масового футболу,методисти з фізичної культури обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти,представники департаменту освіти міста Києва,вчителі-фіналісти конкурсу,кращі вчителі фізичної культури України. 
      В ході семінару була підписана угода про співпрацю між Федерацією футболу України та міністерством освіти та науки України щодо розвитку шкільного футболу, між Федерацією футболу України та Національною поліцією щодо реалізації соціальних проектів. 
    30 листопада та 1 грудня 2016 року було проведено фінал Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу». Конкурсні уроки переглянули педагоги Київщини: слухачі курсів підвищення фахової кваліфікації вчителів фізичної культури, вчителі фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів області, методисти регіональних методичних служб, які координують навчально-виховний процес із фізичної культури, слухачі ОШППД вчителів фізичної культури. 
У відкритих конкурсних уроках взяли участь п’ять представників з різних обласних регіонів, а саме представники з Дніпропетровської , Сумської, Київської, Харківської та Миколаївської області. 
      Уроки Сергія Вікторовича Гукаленка були продуманими, мали багато цікавих різнобічних елементів з футболу, а також вдало підібрані вправи з баскетболу. В уроках Сергій Вікторовича було використано нестандартне обладнання (спеціальні окуляри та ковпачки для виконання вправ з ускладненням з баскетболу; також футбольний біатлон з повітряними кульками), яке урізноманітнювало та викликало інтерес у учнів, діти із задоволенням виконували вправи. Сергій Вікторович використовував музичне супроводження, мультимедійну дошку, протягом уроку сам виконував всі вправи, що давало можливість учням 7-Г класу Скандинавської гімназії працювати з більшим задоволенням. 
     Сергій Вікторович за оцінками журі став Лауреатом проведеного конкурсу, отримав з рук першого віце-президента Федерації футболу України Вадима Костюченка цінний приз, футбольні м’ячі, спортивний інвентар. 
Участь Гукаленка Сергія Вікторовича в проведених заходах привернуть увагу шкільних вчителів Фізичної культури Миколаївщини,дитячих тренерів,,представників регіональної федерації футболу до питань розвитку масового футболу. 
        Найголовнішим є те, що учні сучасної школи матимуть можливість засобами футболу сприяти зміцненню свого здоров’я. Саме вчителі фізичної культури вбачають свою велику місію в становленні здорового майбутнього нашої держави. Бажаємо Гукаленку Сергію Вікторовичу високого натхнення,нових успіхів і досягнень у вирішенні нагальних потреб у викладанні фізичної культури.

 

Переглядів: 375 | Додав: kravchenko_nv | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar