Головна » 2016 » Грудень » 2 » Коучинг-сесія «Як привернути увагу до читання»
22:28
Коучинг-сесія «Як привернути увагу до читання»

Учні і педагоги Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №60 звикли вже до того, що в школі часто бувають гості. Найчастіше приїздять переймати досвід  з питань навчально-виховної роботи.

29 листопада  в школі відбулась коучинг-сесія «Як привернути увагу до читання» за участю видавця журналу «Зарубіжна література» Дмитра Лебедя, директора НМЦ Тарасової О.В., методиста НМЦ Гайченко О.В., методист із світової літератури МОІППО Пономаренко Г.В., вчителів зарубіжної літератури  м.Миколаєва та Миколаївської області.

Дійсно, педколектив школи приділяє належну увагу питанням учнівського читання. В практичній частині сесії гості мали можливість познайомитись з тим, як діє в школі Буккроссинг, побачити читацькі куточки в класах, стати учасниками конференції за твором «Джейн Ейр» Ш.  Бронте. ( 11 клас)

Учні 1-Б класу (вони тільки-но навчились читати) показали свої  захоплення книжками. 3-Б клас запросив гостей на перегляд інсценізації казки-опери  Дніпрової Чайки «Коза-дереза». До речі, у проекті «Краяни» беруть участь всі учні школи. Зацікавив наших гостей  бук трейлер, який створила заступник директора з навчально-виховної роботи Мартиченко Т.М. за повістю Миколаївського  письменника М.Вінграновського «Сіроманець», та  відеопоезії «Поетична палітра М.Вінграновського».

З побажанням «Радимо прочитати  до гостей звернулися учні , які представили  письменників: Лесю Українку, І.Франка, братів Грімм, Г. Андерсена, Гомера, В.Шекспіра, А.Конан-Дойла.

Це дійство теж викликало неабиякий інтерес, адже для «представлення письменників» школярі підготували необхідні костюми, атрибути, вікторину для вчителів, визначили «кращого знавця» ювіляра-літератора.

А ще вчителі школи переконують тат і мам, що найкращим подарунком  для дитини є книжка. Тож дітям є що  показати із своєї власної бібліотеки. Першачків вражають книги-пазли, вони охоче читають їх. Гостям наочно продемонстрували інноваційні методи залучення до активного читання.

Звичайно, всю роботу школи з питання «Як привернути увагу до читання» треба просто бачити щодня. Однак, і ті моменти, на які звернули увагу на сесії, проливають світло на животрепетну проблему сьогодення: «Учітеся, брати мої, думайте, читайте…».

Переглядів: 413 | Додав: kravchenko_nv | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar