Головна » 2016 » Грудень » 7 » Козацькій республіці Миколаївської загальноосвітньої школи №60 - 20 років
20:29
Козацькій республіці Миколаївської загальноосвітньої школи №60 - 20 років

      6 грудня 2016 року Козацькій республіці Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 60 – 20 років. 
     На честь 20-річчя шкільної козацької республіки в нашому закладі пройшло свято козацтва. Учні школи на святі показали свої вміння з козацького впоряду, кожен клас представив свої вміння з мистецтва: танцювали, співали, читали вірші про Україну, рідну мову, про козаків і козацтво, показували спортивні вправи тощо. 
      Компетентне журі визнало найкращими в змаганнях учнів 3-Б, 5-А, 6-Б, 10, 11 класів (вони посіли І місце). 
Та найбільше, мабуть, це свято запам’ятають першокласники: їх приймали в козачата. Хлопчики й дівчатка , готуючись до свята, познайомились з символами українського народу, з вимогами до представлення рою… 
Учні 11 класу виготовили красиву козацьку хоругву, яку подарували школі. 
       Підготовка до свята, участь у ньому не залишила нікого байдужими. Та найголовнішим є виховання молоді, яка свято береже звичаї, традиції старших поколінь українців, підтверджує свою щиру любов до Батьківщини. І хоча в ході свята не всі стали його переможцями, та переможених не було. І це дійсно так, бо достойна зміна є і буде славному українському козацтву. А якщо це так, то не буде переводу козацькому роду, і «… наша пісня, наша дума не вмре, не загине». В цьому і є сила і слава України.

Переглядів: 365 | Додав: kravchenko_nv | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar