Головна » 2015 » Червень » 2 » Міжнародний день захисту дітей в Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №60

Початок червня приносить дітям одне з найкращих свят – День Міжнародного захисту дітей. В Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №60 святкування співпало з відкриттям відпочинкового табору з денним перебуванням дітей «Веселка». В цей день дітям були запропоновані концертні, розважальні, спортивні програми. А ще вони мали солодкий гостинець  - 100 порцій морозива, яке виділили адміністрація Центрального району та приватний підприємець Степанов Юрій Вікторович.

Свято дитинства пройшло весело, захоплююче. Звучали пісні у виконанні Чельцової Олександри, Бондар Карини, вокального ансамбля «Співаночка». А ще діти зі словами подяки звернулися до своїх батьків. Звучали щирі слова про рідну Україну.

Цьогоріч у відпочинковому таборі з денним перебуванням дітей «Веселка» та мовному таборі оздоровлюються 100 дітей. З ними щодня досвідчені вихователі – вчителі початкової школи – проводять ігри, конкурси, екскурсії, змагання. А в обідню пору – смачний обід і сон.

Здоров’я і настрою вам, діти, - наше майбутнє!

Переглядів: 304 | Додав: kravchenko_nv | Рейтинг: 0.0/0