Головна » 2019 » Лютий » 15 » Святковий ярмарок від 7-А
Святковий ярмарок від 7-А

14 лютого 7-А клас презентував ярмарок із різними солодощами. Метою цього заходу було отримати кошти на придбання сучасних меблів для роздягалень оновленої спортивної зали. Участь у підготовці до ярмарку брав весь клас. Звичайно, величезну допомогу надали наші батьки. Хтось продавав, хтось готував їжу, хтось рекламував наш ярмарок.

Нам пощастило з датою проведення. Оскільки захід проходив у День Святого Валентина, весь ярмарок мав тематичний характер. Учні під керівництвом Кравченко Наталі Вікторівни влаштували селфі-зону, де всі бажаючі могли зробити фото на фоні символів цього свята, що привернуло увагу до наших смаколиків.

Кожну перерву до ярмарку підходили учені, де їх очікувало розмаїття солодощів. Гості мали змогу скоштувати тістечка, печиво, рогалики, желе, цукерки та інші ласощі. Справжньою несподіванкою стало те, що було запропоновано чай, кава та інші напої.

Атмосфера ярмарку була святковою та радісною. Всі отримали позитивні емоції: ті, хто готував та пригощав, та наші гості.

Я вважаю, що ми зробили гарну справу. Приємно усвідомлювати, що в покращенні школи є й наша частка. Наша дружня участь ще раз довела, що разом ми сила.

Чуракова Дар'я, учениця 7-А класу

Переглядів: 302 | Додав: kravchenko_nv | Рейтинг: 0.0/0