Головна » 2020 » Лютий » 2 » Вечір зустрічі івипускників - 2020
Вечір зустрічі івипускників - 2020

Вже традиційно, у першу суботу лютого, Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 60, гостинно зустрічала своїх випускників. Колишні учні мали смогу пройтися рідними шкільними коридорами, посидіти за своїми партами, поспілкуватися з класними керівниками та вчителями, ознайомитися з модернізацією нової української школи, поділитися один з одним своїми досягненнями у житті. Кожен із них мав посмішку на вустах, зацікавлені погляди і радість від довгоочікуваних зустрічей. Учні закладу потішили гостей виступами, провели чудову конкурсну програму. Слова подяки вчителям звучали від кожного присутнього на святі. Тому у всіх без виключення залишився приємний післясмак від зустрічі. Дякуємо що знайшли час та можливість відвідати рідну школу. З нетерпінням чекаємо нових зустрічей.

Переглядів: 210 | Додав: kravchenko_nv | Рейтинг: 0.0/0