Головна » 2019 » Лютий » 3 » Вечір зустрічі з випускниками
Вечір зустрічі з випускниками

Рідна школа… Вона залишається в кожної людини на все життя. Сумуємо і з радістю згадуємо дитинство, юність. І тому так чекаємо традиційного свята – вечора зустрічі з випускниками.

2 лютого це свято пройшло в Миколаївській ЗОШ №60. Випускники охоче прийшли в школу, у свої класи, на зустріч із вчителями, адміністрацією. Звичайно, класи, в яких навчалися, тепер не можна впізнати: школа вся після євроремонту , в класах тепло, затишно, і є все необхідне. Не впізнавали колишні учні і подвір’я рідної школи – воно має сучасний привабливий вигляд, не зважаючи на зиму.

Для гостей теперішні учні підготували належну цікаву зустріч – інсценовані дійства, пісні, танці.

Тепло зустрічі залишиться в серцях наших випускників. Понесли вони його своїм дітям і онукам, які теж навчаються в школі №60 – найкращій школі.

Переглядів: 473 | Додав: kravchenko_nv | Рейтинг: 0.0/0