Головна » 2018 » Грудень » 31 » "Веселкове сузір'я - 2018"
"Веселкове сузір'я - 2018"

24 грудня в ЗОШ №60 відбулося традиційне свято: «Веселкове сузір’я – 2018», де вітали найкращих учнів у різних номінаціях:  «Учень року», «Переможці олімпіад», «Магістри наук», «Творча особистість», «Спортсмени», «Міцний горішок», «Театрали», «Клас року»…
   І хоч Джек Горобець запевняв, що його команда піратів найкраща, присутні змогли впевнитися, що найактивнішими, найкмітливішими, найталановитішими є діти нашої школи, які отримали сувеніри від батьків. Спонсорами свята стали Пасічний О.С., голова обласної Федерації футболу, Береза О.Д., голова адміністрації Центрального району, Черенков В. Ю., начальник   сектору соціально-економічного розвитку мкр. Варварівка. У ці святкові дні бажаємо учням веселих та солодких свят, гарного відпочинку, набратися сил і крокувати у прийдешньому році до нових висот.

Переглядів: 318 | Додав: kravchenko_nv | Рейтинг: 0.0/0