Результати моніторингу якості освіти за 2019-2020 н.р.

 

         Моніторинг якості освіти за І, ІІ семестри 2019-2020 н.р. має тенденцію збільшення показників у таких класах:3А, 3Б, 3В, 4А, 4Б, 5А, 5Б, 5В, 6Б, 7А, 8А, 9А, 10, 11 класах.  

      Карантин докорінно змінив оцінювання роботи багатьох учнів. Коли фактор персоніфікації учня  перестав грати визначальну роль, на перший план вийшли знання. Тому багато хто з вчорашніх «двійочників-трійочників» раптом стали ледь не відмінниками, а дехто з відмінників, хорошистів погіршив свої оцінки.

      Власне, ми спостерігали процес нормалізації системи оцінювання знань. І це є позитивом. 


     Аналізуючи показники знань за рівнями навчальних досягнень за І, ІІ семестри бачимо, що збільшилась кількість учнів з середнім рівнем ( з 10% до 13%), достатнього рівня (з 34% до 41%). Знизилась кількість учнів з середнім рівнем знань ( з 44% до 39%), початкового рівня (з 12% до 6,8%). Але  в порівнянні з 2018-2019 н.р. бачимо, що знизилась кількість учнів з високим рівнем знань ( з 41% до 39%), достатнього рівня ( з 43% до 41%), збільшилась кількість учнів з високим рівнем знань ( з 9,7 до 13%), початкового рівня ( з 6% до 6,8%). Звичайно, все це  пояснюється умовами дистанційного навчання. За період карантину ми намагалися оперативно реагувати на виклики, бо не всі діти мали доступ до Інтернету, не були готові до нового режиму роботи. Школа працювала на платформі Google Classroom. Таке навчання формувало  в учнів відповідальність  та самодисципліну. Всім дітям ми надали  можливість опанувати навчальний матеріал, співпрацю і взаємодопомогу на рівні «Школа-учні-батьки». Найбільшим надбанням за час карантину стала продумана комунікація  на рівні школи, де і вчителі, і батьки, і учні почали  взаємодіяти, домовлятись. Це справжня командна робота. 

    Всі учні оцінені, переведені до наступних класів. Для учнів 11 класу проводились індивідуальні та групові консультації з предметів ЗНО у червні 2020 року. Отже, можна сказати, що ми не «завалили» тест на дистанційне навчання, а прийняли цей виклик.